Ofertă acceptată Cumpărare directă

MIOFILIN INJ 24MG/ML 5FI X 10ML (AMINOPHYLLINUM)

Număr anunț
DA20976964
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33693000-4 · Toate celelalte produse terapeutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.135 RON
Valoare atribuită
3.324,30 RON
Data publicării
07.08.2018 09:06
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.324,30 RON

din 3.135 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.