Ofertă acceptată
Cumpărare directă
multifuncțională LASER COLOR A3 DE REŢEA -1 bucată si laptopuri ( 2 bucati )
- Număr anunț
- DA20794016
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sighisoara (CUI 5669309)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
- Cod CPV
- 30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.340 RON
- Valoare atribuită
- 11.340 RON
- Data publicării
- 06.07.2018 12:35
- Termen limită
- 11.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2018 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.340 RON
din 11.340 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro