Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tonere necesare multifunctionalelor apartinand compartimentelor UAT oras Calimanesti

Număr anunț
DA20994162
Autoritate contractantă
Orasul Calimanesti (CUI 2541630)
Furnizor / câștigător
DIASOFT SRL (CUI RO18053890)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
766,50 RON
Valoare atribuită
766,50 RON
Data publicării
08.08.2018 15:50
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

766,50 RON

din 766,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.