Ofertă acceptată Cumpărare directă

Konica Minolta Bizhub 223 Second Hand conform referat nr. 16320 din 06.08.2018

Număr anunț
DA20989595
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
Cod CPV
30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.499 RON
Valoare atribuită
2.499 RON
Data publicării
08.08.2018 11:37
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.499 RON

din 2.499 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.