Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRESTATIE ARTISTICA

Număr anunț
DA20795290
Autoritate contractantă
COMUNA BOROD (CUI 4687250)
Furnizor / câștigător
MEDIA EVENTS BOOKING SRL (CUI 36412835)
Cod CPV
92312240-5 · Servicii prestate de artisti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.270 RON
Valoare atribuită
8.270 RON
Data publicării
06.07.2018 13:51
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.270 RON

din 8.270 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.