Ofertă refuzată Cumpărare directă

Proiectare si executie retea utilizare gaze naturale Stadion , Mun. Moinesti

Număr anunț
DA20795258
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
TI SERVICE SRL (CUI RO16116878)
Cod CPV
45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.440 RON
Valoare finală
16.500 RON
Data publicării
06.07.2018 13:49
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.