Ofertă acceptată Cumpărare directă

Balanta de precizie Kern EMB 2000-2, 2000 g

Număr anunț
DA20994209
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DRAGOMIR HURMUZESCU (CUI 4300795)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI RO5394950)
Cod CPV
38310000-1 · Balante de precizie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.712,16 RON
Valoare atribuită
1.712,16 RON
Data publicării
08.08.2018 15:54
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.712,16 RON

din 1.712,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.