Ofertă refuzată Cumpărare directă

Detergent universal suprafete 5L

Număr anunț
DA20754586
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
HERT UP IT COMPANY SRL (CUI RO26484508)
Cod CPV
39832000-3 · Produse pentru spalat vase (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.848 RON
Valoare finală
1.874,40 RON
Data publicării
02.07.2018 14:07
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
07.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.