Ofertă acceptată Cumpărare directă

DISJ ACTI9 IK60N 4P 40A C A9K24440, SET 2BAT SUPERLIFE R14 ZINC-CARBON 2014

Număr anunț
DA20992600
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31212000-5 · Disjunctoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175,14 RON
Valoare atribuită
175,14 RON
Data publicării
08.08.2018 14:13
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 14:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

175,14 RON

din 175,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.