Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparat foto Nikon D7500, kit cu Obiectiv Nikon AF-S DX NIKKOR 35mm f/1.8G
- Număr anunț
- DA20792653
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE INVESTIGARE A INFRACTIUNILOR DE CRIMINALITATE ORGANIZATA SI TERORISM (CUI 20606479)
- Furnizor / câștigător
- ANGELOSOFT COMPUTERS SRL (CUI RO15110168)
- Cod CPV
- 38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.038,15 RON
- Valoare atribuită
- 6.038,15 RON
- Data publicării
- 06.07.2018 11:25
- Termen limită
- 11.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2018 11:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.038,15 RON
din 6.038,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro