Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PIESE AUTO VW TRANSPORTER T5 AN FABR. 2009
- Număr anunț
- DA20999505
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA" BISTRITA (CUI 4347496)
- Furnizor / câștigător
- AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
- Cod CPV
- 34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.729,36 RON
- Valoare atribuită
- 1.729,36 RON
- Data publicării
- 09.08.2018 12:35
- Termen limită
- 14.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.08.2018 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.729,36 RON
din 1.729,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro