Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de construire canalizare pluviala, canal de scurgere din beton

Număr anunț
DA20993967
Autoritate contractantă
COMUNA BRADU (CUI 5172600)
Furnizor / câștigător
VICTORY TOP SPEDITION S.R.L. (CUI RO32980760)
Cod CPV
45232130-2 · Lucrari de constructii de canalizari de ape pluviale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110.265,29 RON
Valoare atribuită
110.265,29 RON
Data publicării
08.08.2018 15:33
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110.265,29 RON

din 110.265,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.