Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie piese de schimb pentru sistem de supraveghere
- Număr anunț
- DA20993909
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 32350000-1 · Piese pentru echipament audio si video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.066,64 RON
- Valoare atribuită
- 3.066,64 RON
- Data publicării
- 08.08.2018 15:29
- Termen limită
- 13.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.08.2018 09:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.066,64 RON
din 3.066,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro