Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese de schimb auto

Număr anunț
DA20993545
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
Furnizor / câștigător
SECADA S.R.L. (CUI RO14297174)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.635 RON
Valoare atribuită
1.635 RON
Data publicării
08.08.2018 15:04
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 09:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.635 RON

din 1.635 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.