Ofertă acceptată Cumpărare directă

Milurit 300 mg x 30 compr

Număr anunț
DA20969061
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33632300-2 · Preparate impotriva gutei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179,60 RON
Valoare atribuită
179,60 RON
Data publicării
06.08.2018 09:13
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 08:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

179,60 RON

din 179,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.