Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 90,0% sub estimat
SULFAT DE ATROPINA 1MG/ML X 5 FIOLE TAKEDA
- Număr anunț
- DA20992648
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
- Furnizor / câștigător
- FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
- Cod CPV
- 33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.360 RON
- Valoare atribuită
- 636 RON 90,0% sub estimat
- Data publicării
- 08.08.2018 14:15
- Termen limită
- 13.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2018 15:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
636 RON
din 6.360 RON estimat
90,0%
Adjudecat la 10,0% din estimat · economie 5.724 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.