Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OXYTOCINUM / Oxytocin 5UI/ml x 5 fiole/ 1ml
- Număr anunț
- DA20989583
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33641200-7 · Alte medicamente pentru ginecologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.560 RON
- Valoare atribuită
- 4.560 RON
- Data publicării
- 08.08.2018 11:37
- Termen limită
- 14.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.08.2018 13:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.560 RON
din 4.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro