Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ibutin 300mg + metoclopramid
- Număr anunț
- DA20977088
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.174,25 RON
- Valoare atribuită
- 1.174,25 RON
- Data publicării
- 07.08.2018 09:13
- Termen limită
- 13.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.08.2018 07:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.174,25 RON
din 1.174,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro