Ofertă acceptată
Cumpărare directă
METAMIZOLUM NATRIUM / Novocalmin 300 mg x 12 supoz. IS
- Număr anunț
- DA20960314
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRASOV (CUI 7661840)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 101,50 RON
- Valoare atribuită
- 101,50 RON
- Data publicării
- 02.08.2018 15:09
- Termen limită
- 13.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.08.2018 08:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
101,50 RON
din 101,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro