Ofertă acceptată Cumpărare directă

Indicator de securitate (format A4) de interior NUMAR DE REFERINTA: 68

Număr anunț
DA20997177
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1DOROHOI (CUI 29236558)
Furnizor / câștigător
STING SRL (CUI RO13783214)
Cod CPV
44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80 RON
Valoare atribuită
80 RON
Data publicării
09.08.2018 10:28
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80 RON

din 80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.