Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet conform oferta

Număr anunț
DA20992306
Autoritate contractantă
R 13749875 MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02133
Furnizor / câștigător
4M PROTECŢIE SERV SRL (CUI RO17155999)
Cod CPV
35113450-8 · Haine sau ponchouri de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.765 RON
Valoare atribuită
5.765 RON
Data publicării
08.08.2018 13:58
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 07:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.765 RON

din 5.765 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.