Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pistol refulare apa tip D inalta presiune

Număr anunț
DA20993346
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
Furnizor / câștigător
BITERA SOLUTIONS SRL (CUI RO30514267)
Cod CPV
35111000-5 · Echipament de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.980 RON
Valoare atribuită
1.980 RON
Data publicării
08.08.2018 14:53
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 16:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.980 RON

din 1.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.