Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire releveu pentru constructii

Număr anunț
DA20992923
Autoritate contractantă
COMUNA BARU (CUI 4521427)
Furnizor / câștigător
LĂSCONI ADRIAN-CONSTANTIN - CADASTRU, GEODEZIE, CARTOGRAFIE (CUI 36496305)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.008 RON
Valoare atribuită
1.008 RON
Data publicării
08.08.2018 14:29
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.008 RON

din 1.008 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.