Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de cadastru, geodezie, topografie.
- Număr anunț
- DA20992332
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Orastie (CUI 4634515)
- Furnizor / câștigător
- CORÎCI IOAN VASILE - CADASTRU, GEODEZIE SI CARTOGRAFIE (CUI 28983431)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.800 RON
- Valoare atribuită
- 4.800 RON
- Data publicării
- 08.08.2018 13:59
- Termen limită
- 13.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2018 15:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.800 RON
din 4.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro