Ofertă acceptată Cumpărare directă

senzor Emfit Wi-FI- PN III CTR.53/2017- Ref.2904

Număr anunț
DA20991646
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE COMPETENTA IN ELECTROSTATICA SI ELECTROTEHNOLOGII SRL (CUI RO13918907)
Cod CPV
35125100-7 · Senzori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.176,47 RON
Valoare atribuită
1.176,47 RON
Data publicării
08.08.2018 13:23
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.176,47 RON

din 1.176,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.