Ofertă refuzată Cumpărare directă

DOXORUBICINUM / Caelyx 2mg/ml x 1fl. x 10ml

Număr anunț
DA20761014
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0521 BUCURESTI (CUI 8372077)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.960 RON
Valoare finală
13.960 RON
Data publicării
03.07.2018 11:02
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
08.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.