Acasă · Licitații
· Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Inchiriere buldoexcavator
- Număr anunț
- DA20759200
- Autoritate contractantă
- Comuna Valea Viilor(Primaria) (CUI 4556212)
- Furnizor / câștigător
- BMT TRANS CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO6467952)
- Cod CPV
- 45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150 RON
- Valoare finală
- 150 RON
- Data publicării
- 03.07.2018 09:48
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.