Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SACI AUTOCLAVABILI 75/90
- Număr anunț
- DA20742197
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitar Veterinara si Siguranta Alimentelor Vrancea (CUI 4297614)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 558 RON
- Valoare finală
- 210 RON
- Data publicării
- 29.06.2018 11:12
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.