Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de reparatie si piese de instalatii

Număr anunț
DA20970033
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GRANICESTI (CUI 14061504)
Furnizor / câștigător
SIMADI SRL (CUI RO17698499)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
568,07 RON
Valoare atribuită
568,07 RON
Data publicării
06.08.2018 10:12
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

568,07 RON

din 568,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.