Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet sala ckasa

Număr anunț
DA20994740
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ARDUD (CUI 3963854)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44111200-3 · Ciment (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.013,17 RON
Valoare atribuită
7.013,17 RON
Data publicării
08.08.2018 21:43
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 22:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.013,17 RON

din 7.013,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.