Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprejmuire gard din lemn vopsit in doua straturi Gradinita Poiana Tapului

Număr anunț
DA20999249
Autoritate contractantă
Colegiul ION KALINDERU Busteni (CUI 2844405)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN CO SRL (CUI RO1321602)
Cod CPV
45420000-7 · Lucrari de tamplarie si de dulgherie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.314,79 RON
Valoare atribuită
17.314,79 RON
Data publicării
09.08.2018 12:19
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.314,79 RON

din 17.314,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.