Ofertă refuzată Cumpărare directă

Distrugator documente 16 coli, Deli 9917

Număr anunț
DA20994137
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TIMISOARA (CUI RO4269126)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
881,45 RON
Valoare finală
881,45 RON
Data publicării
08.08.2018 15:48
Data finalizării
09.08.2018 13:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.