Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipare cu bancute, cosuri de gunoi, ciuperca din lemn si fantana artizanala a parcului central

Număr anunț
DA20791360
Autoritate contractantă
COMUNA CURTUISENI (PRIMARIA COMUNEI CURTUISENI) (CUI 4856066)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA CONSULT CURTUISENI (CUI 34195322)
Cod CPV
34928400-2 · Mobilier urban (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.630 RON
Valoare atribuită
47.630 RON
Data publicării
06.07.2018 10:30
Termen limită
13.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 08:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.630 RON

din 47.630 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.