Acasă · Licitații
· Piese pentru utilaje de exploatare miniera si in cariera si piese pentru masini de constructii (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set pompa alimentare + filtru motorina pentru buldoexcavatoare JCB
- Număr anunț
- DA20992803
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA INTRETINERE SI ADMINISTRARE PATRIMONIU TULCEA (CUI 14734651)
- Furnizor / câștigător
- ACNPIESEUTILAJE (CUI RO33366670)
- Cod CPV
- 43600000-9 · Piese pentru utilaje de exploatare miniera si in cariera si piese pentru masini de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210 RON
- Valoare atribuită
- 210 RON
- Data publicării
- 08.08.2018 14:23
- Termen limită
- 13.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2018 15:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
210 RON
din 210 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro