Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cumparare directa

Număr anunț
DA20757662
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA DE SUS (CUI 4246220)
Furnizor / câștigător
TECTUM IMPEX SRL (CUI RO515287)
Cod CPV
45216125-6 · Lucrari de constructii de cladiri pentru servicii de urgenta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
440.732 RON
Valoare atribuită
440.732 RON
Data publicării
03.07.2018 08:26
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

440.732 RON

din 440.732 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.