Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DIVERSE MATERIALE

Număr anunț
DA20778029
Autoritate contractantă
COMUNA LISA (CUI 4443434)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI RO5211602)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
305,89 RON
Valoare atribuită
305,89 RON
Data publicării
05.07.2018 07:18
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

305,89 RON

din 305,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.