Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii IT de analiza/dezvoltare/customizare/testare aplicatie Orientation Days

Număr anunț
DA20794121
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Furnizor / câștigător
WHITESOFTWARE (CUI 34685626)
Cod CPV
72212190-7 · Servicii de dezvoltare de software educational (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.800 RON
Valoare atribuită
45.800 RON
Data publicării
06.07.2018 12:41
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 08:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.800 RON

din 45.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.