Ofertă acceptată Cumpărare directă

TUB POLIPROPILENA IGNIFUGATA CU MUFA/GARNITURA PT CANALIZARE D.50mm L2000mm

Număr anunț
DA20797520
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Calafat (CUI 4830040)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
44163130-0 · Conducte de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71,40 RON
Valoare atribuită
71,40 RON
Data publicării
09.07.2018 08:54
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 09:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71,40 RON

din 71,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.