Ofertă acceptată Cumpărare directă

Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)

Număr anunț
DA20800240
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 HUNEDOARA (CUI 32256458)
Furnizor / câștigător
BEST DINUTATI SRL (CUI 16798406)
Cod CPV
50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
487,41 RON
Valoare atribuită
487,41 RON
Data publicării
09.07.2018 11:07
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 11:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

487,41 RON

din 487,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.