Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE INTRETINERE

Număr anunț
DA20992824
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI RO789401)
Furnizor / câștigător
SC BINALSIB SRL (CUI RO11121385)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
236,91 RON
Valoare atribuită
236,91 RON
Data publicării
08.08.2018 14:24
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 08:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

236,91 RON

din 236,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.