Ofertă acceptată Cumpărare directă

SISTEM DE CALCUL SH FUJITSU ESPRIMO E510

Număr anunț
DA20799567
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL " CALISTRAT HOGAS (CUI 2613290)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.411,78 RON
Valoare atribuită
1.411,78 RON
Data publicării
09.07.2018 10:40
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 10:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.411,78 RON

din 1.411,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.