Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Emitere Certificat de Performanta Energetica NUMAR DE REFERINTA: 2
- Număr anunț
- DA20798672
- Autoritate contractantă
- COMUNA UNGURENI (CONSILIUL LOCAL UNGURENI) (CUI 4670240)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC INDRAS S.R.L. (CUI RO25566456)
- Cod CPV
- 71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.065,37 RON
- Valoare atribuită
- 1.065,37 RON
- Data publicării
- 09.07.2018 09:58
- Termen limită
- 14.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.07.2018 10:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.065,37 RON
din 1.065,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro