Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de intretinere si reparatii strazi in orasul Busteni - reparatii gropi izolate in asfalt
- Număr anunț
- DA20789170
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- FLUMY TRANS S.R.L. (CUI 14528147)
- Cod CPV
- 45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 112.500 RON
- Valoare atribuită
- 112.500 RON
- Data publicării
- 06.07.2018 08:46
- Termen limită
- 14.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.07.2018 14:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
112.500 RON
din 112.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro