Ofertă acceptată Cumpărare directă

BURETI VASE INOX

Număr anunț
DA20802844
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr.3 Bistrita (CUI RO29871045)
Furnizor / câștigător
COSBIA IMPEX SRL (CUI RO7355744)
Cod CPV
24315000-5 · Diverse produse chimice anorganice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19 RON
Valoare atribuită
19 RON
Data publicării
09.07.2018 13:13
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19 RON

din 19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.