Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EL.ALUMINIU GYS ALSI5 3.2MM PACHET 5 FIRE
- Număr anunț
- DA20801248
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
- Furnizor / câștigător
- IT REPUBLIC SRL (CUI RO21515603)
- Cod CPV
- 44315100-2 · Accesorii de sudura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67,24 RON
- Valoare atribuită
- 67,24 RON
- Data publicării
- 09.07.2018 11:57
- Termen limită
- 14.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.07.2018 12:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
67,24 RON
din 67,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro