Acasă · Licitații
· Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator
- Număr anunț
- DA20995076
- Autoritate contractantă
- Primaria orasului Copsa Mica (CUI 4406207)
- Furnizor / câștigător
- ANTARES CORPORASION SRL (CUI RO3099007)
- Cod CPV
- 45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.945 RON
- Valoare atribuită
- 2.945 RON
- Data publicării
- 09.08.2018 08:22
- Termen limită
- 14.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.08.2018 12:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.945 RON
din 2.945 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro