Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fantana arteziana
- Număr anunț
- DA20993032
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- GEVA CONSTRUCT AMBIENT SRL (CUI RO31637470)
- Cod CPV
- 45112710-5 · Lucrari de arhitectura peisagistica a spatiilor verzi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 128.071,52 RON
- Valoare atribuită
- 128.071,52 RON
- Data publicării
- 08.08.2018 14:36
- Termen limită
- 13.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2018 17:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
128.071,52 RON
din 128.071,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro