Ofertă refuzată Cumpărare directă

CONTRACT INTRETINERE ECHIPAMENTE DE INCALZIRE

Număr anunț
DA20978374
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA PENTRU ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI IMOBILIAR (CUI 14783794)
Furnizor / câștigător
CENTRAL SERVICE INSTAL SRL (CUI RO19222172)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.400 RON
Valoare finală
3.400 RON
Data publicării
07.08.2018 10:28
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.