Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun copii gradinita - cadru metalic

Număr anunț
DA20801639
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Speciala Baia Mare (CUI 3627455)
Furnizor / câștigător
SILK CONTACT SRL (CUI RO4422970)
Cod CPV
39161000-8 · Mobilier pentru gradinite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.620 RON
Valoare atribuită
1.620 RON
Data publicării
09.07.2018 12:17
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.620 RON

din 1.620 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.