Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de constructii de trotuare

Număr anunț
DA20799469
Autoritate contractantă
Comuna Alexandru cel Bun (CUI 2613036)
Furnizor / câștigător
SANDI SRL (CUI 2041317)
Cod CPV
45233161-5 · Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.600 RON
Valoare atribuită
33.600 RON
Data publicării
09.07.2018 10:35
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 13:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.600 RON

din 33.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.